Teknoloji

Football Manager 2024 Mobil Cihazlarda da Yayınlandı

Eylül ayındaki duyurunun ardından Football Manager 2024 nihayet kullanıma sunuldu. Yanında hoş bir sürpriz de var. Football Manager 2024, taşınabilir cihazlar için de yayınlandı. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Call of Duty: Mobile 4. Yılını Yeni Bir Dönemle Kutlayacak!


Football Manager 2024 Mobil Cihaz Kullanıcılarıyla da Buluşuyor!

Ünlü menajerlik serisinin son oyunu dün PC (Epic Games Store, Microsoft Store ve Steam), PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için piyasaya sürüldü. Game Pass hizmetine zaten eklendi Football Manager 2024 taşınabilir cihazlar için de kaldırıldı. Ancak bu sefer bir fark olduğunu söyleyelim. Öyle ki Netflix ile yapılan anlaşma doğrultusunda Netflix Games üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Yeni özelliklerin ekrana getirildiği taşınabilir versiyonda takımımızı değerlendirecek, transfer pazarında yetenekleri takip edecek, taktiklerimizi belirleyecek, maç günü öncesinde takımımızın moralini yüksek tutmaya çalışacağız ve en önemlisi, Başarılı bir sezon geçirmek için büyük çaba harcıyoruz.

Ayrıca fragmanda da görüldüğü gibi oyunda herhangi bir reklam, fiyatlandırma veya uygulama içi satın alma seçeneğinin bulunmadığını görebiliyoruz. Taşınabilir sürüm hakkında daha fazla ayrıntıyı burada bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu