Teknoloji

Star Wars Outlaws’un Ashiga Klanı Detaylandırıldı

Game Informer sitesine yansıyan yeni makalede, Star Wars Outlaws‘un Ashiga klanı mercek altına alınmış. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Star Wars Outlaws İtibar Sistemi ile Geliyor


Star Wars Outlaws oyununda, senaryonun akışı sırasında Star Wars evreninden aşina olduğumuz pek çok şeyi göreceğiz. Ne var ki Massive Entertainment, kendisinden de bir şeyler katacak. Mesela bunlardan bir tanesi Toshara gezegeni olacak. Bir diğeri ise marka için bir ilk olacak Ashiga klanı olacak.

Star Wars Outlaws’un Ashiga Klanı Nasıl Bir Yapıda Olacak?

Game Informer sitesinde yayınlanan bir makalede bahsedilene bakılırsa bu klan, oyunda karşımıza çıkacak sabıkalı topluluklardan bir tanesi olacak. Merkezleri ise Kijimi gezegeni. Bu gezegeni, bildiğiniz gibi ilk olarak Star Wars: The Rise of Skywalker filminde görmüştük. Söylenene göre Ashiga, epey uzun geçmişe dayanan gelenekleri ve yakın geçmişteki belirli olaylar nedeni ile bir yol ayrımına gelmişler ve hangi yönün ilerlenecek en iyi yön olduğu konusunda mutlak bir karara varabilmiş değillermiş.

İlk olarak The Force Awakens filminde gördüğümüz Melitto türünün kovanı olarak tanımlanan ve böcek benzeri, insan benzeri ve karınca benzeri bireylerden oluşan Ashiga klanının epey eskiye dayanan geleneğinin ve güçlü bir hiyerarşisinin olduğu ve karıncaya benzeyen üyelerinin de kovanın ihtiyaçlarını kişisel ihtiyaçlarının önüne koyduğu söyleniyor. Ayrıca hiyerarşinin en tepesinde de liderleri Ashiga varmış.

PC (Epic Games Store ve Ubisoft Connect), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan Star Wars Outlaws, 30 Ağustos 2024 tarihinde satışa sunulacak. Halihazırda ön-siparişe açılmış olup, özel sürümleri satın alan oyuncuların üç gün erkenden erişim hakları olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu