Haber

Putin, Federal Meclis’te yapacağı konuşmada özel askeri operasyonlar ve uluslararası durumu değerlendirecek

Rossiya-1televizyonda yayınlanmak ‘Moskova. Kremlin. Putin’inKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya lideri Vladimir Putin’in 21 Şubat’ta Federal Meclis’te yaptığı konuşmada, Ukrayna’da devam eden özel askeri operasyonlar ve uluslararası durumun yanı sıra ülkenin kalkınma perspektiflerini değerlendireceğini söyledi.

Rusya Federasyonu Cumhurbaşkanı’nın Federal Meclis’te yaptığı konuşmanın her zaman yıllık bazda en kıymetli olaylardan biri olduğunu ve her zaman ‘büyük haber’ olduğunu vurgulayan Peskov, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Tabii kalkınmamızın, hayatımızın böylesine meşakkatli ve çok zor bir aşamasında herkes olup bitenlere dair bir değerlendirme, özel askeri harekât değerlendirmesi, uluslararası durum değerlendirmesi ve bir mesaj duyma umuduyla bekliyor. başkanın bununla nasıl başa çıktığımıza ve nasıl daha fazla gelişeceğimize dair vizyonu. Bence herkesin beklediği asıl şey bu ve en önemlisi Başkan’ın şu ya da bu şekilde neye konsantre olacağı.”

Şu anda Rusların tüm hayatı özel askeri operasyonlarPeskov, etrafında döndüğüne dikkat çekti. “Özel askeri operasyonlar öyle ya da böyle tüm yaşamımızı, kıtadaki yaşamı etkiliyor. Ve böylece başkanın ona çok fazla ilgi göstermesi beklenebilir.terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu