Haber

Kayseri Kocasinan dönüşümle güzelleşiyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Seyrani ilçesinde kentsel dönüşümün yoğun bir şekilde devam ettiğini vurgulayan Önder Çolakbayrakdar; Seyrani, kentsel dönüşümle yenileniyor, değişiyor, dönüşüyor, güzelleşiyor.

Kentsel Dönüşüm Projelerinden Seyrani Mahallesi’nde çevre düzenlemesi ile birlikte üretimine başlanan ana aks çalışmalarını denetleyen Önder Çolakbayrakdar, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Önder Çolakbayrakdar, dönüşüm projeleriyle vatandaşların daha keyifli ve konforlu ortamlarda yaşaması için durmaksızın çalıştıklarına işaret ederek; “Kocasinan’ı insanların mutlu ve huzurlu yaşayabileceği bir yer haline getirmek için çok çalışıyor ve büyük çaba harcıyoruz. Bu doğrultuda Seyrani Mahallemizde kentsel dönüşüm konutları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kentsel dönüşüm ile Seyrani’nin yenilenmesi, değişmesi, dönüşmesi ve güzelleşmesi demektir. Bu noktada Kardeş Kentler Caddesi’nden başlayıp bölgedeki ana hatlardan biri olan Bekir Yıldız Bulvarı’na bağlayacak yol için çalışmalara başladık. Bu yol yapımının tamamlanması ile Seyrani kentsel dönüşüm etapları içerisinde hedeflediğimiz ana bulvarlardan birini hizmete açmış olacağız. Yol, park, çevre düzenlemesi ve diğer sosyal tesislerin yapım çalışmaları da devam ediyor. Bunların tamamlanması ile kentsel dönüşümün tamamlanması anlamına gelmektedir. Her bölgede olduğu gibi bu bölgede de ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu yıl planladığımız parkları ve iç yolları bölgeye kazandıracağız. kibar ol”.

Başkan Çolakbayrakdar, Seyrani’deki dönüşüm tamamlandığında yeşil alanları, yeni yolları, çocuk parkları ve sosyal çevresi ile daha keyifli hale geleceğini sözlerine ekledi.

mecitozu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu