Yaşam

İznik’in muhteşem yaz etkinlikleri sona erdi

İznik Belediyesi’nin yaz aylarında sahilde düzenlediği etkinlikler konserle sona erdi.

İznik Belediyesi, yaz aylarının keyifli aktivitelerine yenilerini ekleyerek, sahil kenarındaki muhteşem yaz akşamlarında vatandaşlara unutulmaz anlar yaşattı. Yediden yetmişe herkesin ilgi gösterdiği etkinlikler Deniz Toprak Konseri ile sona erdi.

Sahne Senin Müzik Konserleri, Konserler ve Açık Hava Sinemalarından oluşan etkinlik serisinde onlarca sinema ve konser İzniklilerle buluştu. İznik Sahilinde düzenlenen yaz akşamı etkinliklerinde haftada üç akşam İznik Gölü manzarasına karşı alanı dolduran vatandaşlar, kamp sandalyeleriyle çaylarını ve yiyeceklerini termoslarına götürdü.

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu: “2 ayı aşkın süredir İznik’in eşsiz yaz akşamlarında yediden yetmişe gelerek kültür birliğinin en keyifli örneğini sergiledik. Yaz sinemalarımız, müzik konserlerimiz ve konserlerimizle yazın en keyifli akşamlarını hep birlikte geçirdik. Etkinliklerimizde bu süper birlik, beraberlik ve sıcak atmosferin ortaya çıkmasında emeği geçen siz hemşerilerimize ve düzenlemelerin hazırlanmasında emeği geçen meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Kaç etkinlik her zaman bir arada” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu