Teknoloji

Forgotify size henüz kimsenin duymadığı keşfedilmemiş şarkılar getiriyor

Bazı insanlar, arabaya bindikleri her koşuda veya atlayışta aynı radyo istasyonunu veya çalma listesini tekrar tekrar dinlemekten keyif alır. Diğerleri her zaman yeni müzik keşfetmeyi tercih eder.

Spotify gibi akış hizmetlerinin Discover Weekly çalma listeleri bile genellikle daha önce dinlediğiniz müziklerle doludur. Bu noktada Web sitesini unut, tam olarak aradığınız şey olabilir.

Aslında, Forgotify yeni bir web sitesi değil, uzun yıllardır birden fazla kişi tarafından kullanılan bir yer ama herkes farkında değil. Makul adından da anlaşılacağı gibi, Unut, Spotify’da ” sadece kısmen çalınmış veya hiç çalınmamış“şarkıları ifşa eden bir internet sitesi.

Web sitesini ziyaret ettiğinizde, ” Dinlemeye Başla” butonuna tıkladığınızda, Forgotify kimsenin sonuna kadar dinlemediği şarkıları çalmaya başlar. Forgotify’da sadece ön izleme dinleyebilirsiniz ancak Spotify Premium’unuz varsa köşedeki Spotify ikonuna tıklayarak dinleyebilirsiniz. şarkının tamamı

Kim bilir, belki de Spotify’ın hiç çalınmayan müzikleri arasında gezinirken şansınız yaver gider ve bir sonraki favori sanatçınızı bulursunuz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu