Haber

Estetik Yaptırdı, Kabus Gördü: ‘Onun Bana Yaptığı Bu Hatayı Başka Hastaların Yapmamasını İstiyorum’

Son günlerde artan estetik faciaya bir yenisi daha eklendi. Burnunu güzelleştirmek için bıçak altına yatan kadın hayatının şokunu yaşadı. Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yaşayan iş kadını Suzan Okyar, burnunu beğenmediği için küçültme ameliyatı olmaya karar verdi. Suzan Okyar’ın burnu düzelmedi, yanık yarası vardı ve burnunun iki kanalından nefes alamıyordu. Suzan Okyar, doktor hakkında hem ceza hem de tazminat davası açtığını söyledi.

Burun küçültme ameliyatı olmaya karar veren Suzan Okyar ortada kaldı.

Son günlerde artan estetik faciaya bir yenisi daha eklendi. Burnunu güzelleştirmek için bıçak altına yatan kadının hayatının şokunu yaşadı.

Medyabar’dan Nurettin Eryılmaz’ın haberine göre,Suzan Okyar burnunu beğenmediği için küçültme ameliyatı olmaya karar verdi.

Daha önce arkadaşlarının İstanbul’a gittiği özel bir kliniğe giden Suzan Okyar, 25 bin TL’ye anlaştığı özel klinikte burnunu küçültme ameliyatı oldu. Ameliyattan sonra burnu kötüleşince Okyar’ın hayatı tam bir felakete döndü.

‘Sadece ağzımdan nefes alabiliyorum, yemek yerken bile çok zorlanıyorum’

Burun küçültme ameliyatı sonrası estetiği bozulan Suzan Okyar, ifadesinde daha önce nefes alamadığı için burnundan et alınarak ameliyat olduğunu ve nefes alma probleminin düzeldiğini söyledi.

Okyar, ameliyattan sonra burun estetiğinin bozulduğunu, yanık yarası oluştuğunu ve burnunun iki kanalından nefes alamadığını söyledi. Doktor ‘3 ay veya 6 ay sonra geçer’ dedi, sorunu çözmek için herhangi bir çalışma yapmadı. Burnumdan nefes alamıyorum. Burun deliklerim daraldı. Burnum eğri ve geceleri nefes alamadığım için horluyorum. Sadece ağzımdan nefes alıyorum. Yemek yerken bile zorlanıyorum. Doktora dava açtım. Bana yaptığı hatayı başka hastalara da yapmasını istemiyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu