Haber

Cumhuriyetin 100’üncü yılı futbol turnuvasında Cizre Devlet Hastanesi şampiyon oldu

Şırnak’ın Cizre ilçesinde Cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvasında Cizre Devlet Hastanesi futbol takımı şampiyon oldu.

Şırnak Cizre Kaymakamlığı himayelerinde İlçe Gençlik ve SporCizre Devlet Hastanesi futbol takımı, İlçe Müdürlüğü tarafından Cumhuriyetin 100. yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve 16 kurumun başvurduğu kurumlar arası futbol turnuvasında İlçe Sağlık Müdürlüğü futbol takımını yenerek şampiyon oldu.

Cizre Hamit Özalp Şehir Stadyumu’nda oynanan final maçında Cizre Devlet Hastanesi futbol takımı ile İlçe Sağlık Müdürlüğü futbol takımı karşı karşıya geldi. Her iki takımın da galip gelmeye çalıştığı centilmence oynanan karşılaşma, Cizre Devlet Hastanesi futbol takımının üstünlüğüyle sona erdi. Bu galibiyetle Cizre Devlet Hastanesi futbol takımı Cumhuriyetin 100. yılında şampiyon oldu.

İl Sağlık Müdürü Uzman Dr., kurumlar arası futbol maçlarında finale çıkmanın sağlık kurumları açısından onur verici olduğunu vurguladı. Suat Altın, “İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Cizre Devlet Hastanesi oyuncularını, teknik ekiplerini ve seyircilerini centilmence bir oyun sergiledikleri için tebrik ediyorum.” – ŞIRNAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu