Haber

Adam, ardı ardına yaptığı teslimatlarla yollardaki “Aslan” sayısını artırmaya devam ediyor

MAN ard arda yaptığı teslimatlarla yollardaki ‘ASLAN’ SAYISINI ARTIRMAYA DEVAM EDİYOR:

MAN’dan Sonbahar Teslimat Fırtınası:
19 adet MAN Lion’s Coach, 9 firma ve bireysel yatırımcıya teslim edildi

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., ardı ardına yapılan Lion’s Coach teslimatlarıyla seyahat sektöründeki güçlü konumunu güçlendirmeye devam ediyor. MAN, 2023 yatırımları kapsamında ‘Sürdürülebilir Otobüs Ödülü (2022 Sürdürülebilir Otobüs Ödülü)’ Lion’s Coach’u tercih eden 9 firma ve bireysel yatırımcıya toplam 19 otobüsün teslimatını gerçekleştirdi. Sonbahar teslim fırtınası kapsamında; Çalıkıran Turizm 4, Doğu Kral Lojistik 4, Modelsan 2, Mesut Güler 3, Serkan Şahin 2, Seyit Kahraman 1, Yılmaz Kara 1, Osman Özaydın 1 ve Caner Üstüner, filolarını 1 MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi.

MAN’ın seyahat bölümündeki sonbahar teslimat fırtınası hız kesmeden devam ediyor. MAN yeni gelişmelerle seyahatleri çok daha keyifli hale getiriyor Aslan Koçu; Ekonomik işletme maliyetleriyle firmalara avantaj sağlamanın yanı sıra, ileri teknolojisiyle de sürücülere sürüş keyfi yaşatıyor; Konfor ve güvenlik özellikleriyle yolculara benzersiz bir seyahat deneyimi sunuyor. Tüm bu özelliklerini geçtiğimiz yıl aldığı ‘Sürdürülebilir Otobüs Ödülü (Sby Ödülü) 2022- Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’ ile kanıtlayan MAN Lion’s Coach, sektörde hizmet veren bireysel yatırımcıların yanı sıra Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin de gözdesi olmaya devam ediyor. sektör.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., ardı ardına düzenlediği törenlerle sektörün değerli firmalarına ve bireysel yatırımcılara toplam 19 adet Lion’s Coach’u teslim ederek, yollardaki ‘Aslan’ sayısını daha da artırdı. Filolarını MAN Lion’s Coach’larla güçlendiren şirketler ve bireysel yatırımcılar şöyle:

Çalıkıran Turizm filosuna 4 adet 12 metrelik MAN Lion’s Coach’u ekledi

60 yıllık tecrübesiyle Ankara’da hizmet vermekten gurur duyan Çalıkıran Turizm, yeni otobüs yatırımlarında MAN Lion’s Coach’u tercih etti. Turizm taşımacılığı, VIP, işçi ve öğrenci taşımacılığı alanlarında Ankara’nın en modern filosuyla hizmet veren firma, 4 adet MAN Lion’s Coach 2+2 koltuklu rengarenk otobüslerini düzenlenen törenle teslim aldı. Teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. katıldı. Firma adına Otobüs Satış Bölge Müdürü Ufuk Demirer’in yanı sıra Çalıkıran Turizm’in sahibi Durali Çalıkıran, eşi ve oğulları Abdullah ve İhsan Çalıkıran da katıldı.

Doğu Kral Lojistik 4 yeni MAN Lion’s Coach satın aldı

Bireysel yatırımcı olarak seyahat departmanında faaliyet gösteren Doğu Kral Lojistik, Türkiye’nin değerli turizm şirketlerinden Pamukkale ve Nilüfer Turizm şirketlerinde kullanılmak üzere araç filosunu yeni MAN Lion’s Coach’larla güçlendirdi. Şirket, 2023 yılı yatırımları kapsamında Pamukkale Turizm bünyesinde kullanılmak üzere 3 adet 13 metrelik MAN Lion’s Coach 2+1 ve Nilüfer Turizm tarafından işletilmek üzere 1 adet 13 metrelik MAN Lion’s Coach 2+1 satın aldı. Araçlar, MAN Otobüs Satış Bölge Müdürü Ufuk Demirer tarafından firma sahibi Selçuk Yüksek ve grubuna teslim edildi.

Modelsan filosunu 2 adet MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi

1966 yılında modelleme, döküm ve talaşlı imalat dallarına hizmet vermek amacıyla kurulan Modelsan Savunma Havacılık Ahşap Metal Makine İmalat Sanayii. ve Tic. Ltd. Şti. 2023 otobüs yatırımlarında seyahat sektörünün gözdesi MAN Lion’s Coach’u tercih etti. Şirket, filosuna katmak üzere satın aldığı iki renkli MAN Lion’s Coach’u, MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen törenle teslim aldı. Teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. katıldı. Toplantıya Otobüs Satış Müdürü Can Cansu ve Otobüs Satış Bölge Müdürü Ufuk Demirer’in yanı sıra firma sahipleri Murat Öncüden, Levent Öncüden ve oğlu Erkal Çağatay Öncüden katıldı. Törende MAN Otobüs Satış Müdürü Can Cansu, sembolik MAN anahtarını firma sahiplerine teslim ederek, araçların firmaya ve sektöre hayırlı olmasını diledi.

Aslan Koç, Kâmil Koç’un Bartın Müdürü Mesut Güler’in de tercihi oldu.

Türk seyahat sektörünün lider firması Kâmil Koç’un Bartın İşletmecisi Mesut Güler de yeni otobüs yatırımı için yolların aslanını seçti. “Kamil Koç A.Ş.’nin sunduğu konforlu ve güvenli seyahat imkanı ile benzersiz seyahat deneyimi ve yenilikçi seyahat hedefleri doğrultusunda yolcularımızın memnuniyeti için MAN Lion’s Coach’u tercih ettik. Törenle sembolik MAN anahtarı MAN Kamyon’a teslim edildi. ve Otobüs Ticaret A.Ş.’yi Otobüs Satış Müdürü Can Cansu ve Otobüs Satış Bölge Müdürü Ufuk Demirer’den teslim aldı.

Kâmil Koç’un ajansı Şahin Kardeşler de ‘MAN Lion’s Coach’ dedi

İç Anadolu Bölgesi’nde Kâmil Koç’un bünyesinde başarıyla hizmet veren Şahin Kardeşler, filosunu güçlendirmek amacıyla düzenlenen törenle 2 adet 13 metre 2+1 koltuklu MAN Lion’s Coach’un siparişini aldı. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen teslimat törenine katıldı. Otobüs Satış Müdürü Can Cansu, Otobüs Satış Bölge Müdürü Ufuk Demirer ve firma sahibi Serkan Şahin katıldı. Can Cansu törende sembolik MAN anahtarını Serkan Şahin’e verdi.

4 yeni MAN Lion’s Coach, 4 bireysel yatırımcıya teslim edildi

MAN Lion’s Coach, benzersiz seyahat konforu ve sunduğu ayrıcalıklarla sadece şirketlerin değil bireysel yatırımcıların da tercihi oluyor. MAN, bireysel yatırımcılar Yılmaz Kara, Seyit Kahraman, Osman Özaydın ve Caner Üstüner’e sipariş ettiği 4 adet Lion’s Coah’ı Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen ayrı törenlerde teslim etti.

Teslimatlar kapsamında Kâmil Koç şirketinin Bartın’daki bireysel yatırımcısı Yılmaz Kara, filosuna 1 adet 13 metre, 2+1 koltuklu MAN Lion ekledi.

Turizm ve işçilik hizmeti taşımacılığı sağlayan Ankara merkezli bireysel yatırımcı Seyit Kahraman, 2023 yatırımı kapsamında tercih ettiği 51 koltuklu MAN Aslan Otobüsü’nü törenle teslim aldı.

Bireysel yatırımlarla seyahat bölümünde görev yapan Osman Özaydın, yeni otobüs alımı kapsamında satın aldığı 13 metre 2+1 koltuk sistemli MAN Lion’s Coach’u ağabeyi Ekrem Özaydın ile birlikte teslim aldı.

Bireysel yatırımcı Caner Üstüner, 2023 yatırımı için tercih ettiği yeni MAN Lion’s Coach’u kardeşiyle birlikte teslim aldı.

Can Cansu: “Lion’s Coach şirketin, kaptanın ve yolcuların tüm taleplerine cevap veriyor”

MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Otobüs Satış Müdürü Can Cansu, markalarına duydukları güven nedeniyle yeni araç yatırımlarında ödüllü Lion’s Coach’u tercih eden tüm firmalara ve bireysel yatırımcılara teşekkür etti. Cansu, MAN Lion’s Coach’un üstün teknolojiden güvenliğe, konfordan yüksek tasarrufa kadar sunduğu birçok ayrıcalıkla Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin ve sektöre katkı sağlayan bireysel yatırımcıların tercihi olmaya devam ettiğini vurguladı; dedi ki:

“Türkiye’de seyahat hizmeti veren firmalar ve yatırımcılar, yolcu talepleri doğrultusunda her geçen gün kendilerini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Bunu yaparken elbette kendilerine maksimum fayda sağlayacak ve aynı zamanda yolcularına da aynı seviyede konfor ve güvenlik sunacak araçları seçiyorlar. MAN Lion’s Coach üstün özellikleriyle sürücü ve yolcuların yanı sıra şirketlerin de tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

Ayrıca MAN olarak müşterilerimize sunduğumuz cazip satın alma fırsatları ve sunduğumuz kesintisiz satış sonrası hizmet anlayışımız da bizi bu alanda rakiplerimizden farklılaştırıyor. Temel yaklaşımımız doğrultusunda tüm müşterilerimizi ‘Ömür Boyu İş Ortağı’ olarak görüyor ve satış sonrası hizmetlerimizi bu şekilde sürdürüyoruz. Sonbahar aylarında arka arkaya yaptığımız bu teslimatlar, müşterilerimizin markamıza ve bize olan güveninin göstergesidir. MAN olarak bugüne kadar olduğu gibi üstün araçlarımız ve kesintisiz kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimize destek olmaya ve onların güvenini daha da güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu