Yaşam

4. Ümraniye Kitap Fuarı 15 Kasım’da kapılarını açacak

İlki 2019 yılında düzenlenen ve Anadolu Yakası’nın en büyük kitap fuarı olan Ümraniye Kitap Fuarı dördüncü kez düzenleniyor. “Şimdi Kitap Zamanı”sloganıyla 18 Kasım’da kapılarını açacak.

26 Kasım’a kadar devam edecek fuarda Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinden 100’ün üzerinde yayınevi yer alacak. Etkinlik kapsamında kültür-sanat, tarih, bilim ve kitap dünyasından değerli isimler kitapseverlerle buluşacak.

İmza etkinlikleri, röportajlar ve konferansların gerçekleştirileceği 4. Ümraniye Kitap Fuarı’nın bu yılki onur konuğu, geçmişte Milli Eğitim Bakanı ve Kültür ve Turizm Bakanı olan Prof. Dr. Nabi Avcı olacak.

“TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN KALEMLERİ ÜMRANİYE’DE OKUYUCULARLA BULUŞACAK”

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım Ümraniye Kitap Fuarı’nı anlattı “Kitap fuarımızı dördüncü kez düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz. Üç yıldır düzenlediğimiz ve yoğun ilgi gören fuarımız Ümraniye’nin markalarından biri haline geldi. Bugüne kadar yüzbinlerce ziyaretçi yüzlerce yazarla buluştu. Bu yıl da Türkiye’nin önde gelen yazarlarını Ümraniye’de okurlarla buluşturacağız. Düzenleyeceğimiz röportaj ve konferanslarla da önemli konuları ele alacağız.”söz konusu.

Ümraniye Kitap Fuarı’nın sadece Ümraniye ve İstanbul’un değil, Türkiye’nin önde gelen kitap fuarlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini belirten Önder Yıldırım, tüm kitap severleri 4. Ümraniye Kitap Fuarı’na davet etti.

Ümraniye Santral Etkinlik Alanı’nda her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek olan fuar, 26 Kasım tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu